Zoznam (zatiaľ) prihlásených súťažiacich

53. majstrovstvá Slovenska v plachtení v klubovej a kombinovanej triede
Partizánske, 11. augusta - 22. augusta 2010


Č. Pilot/posádka   Aeroklub   Typ vetroňa   Pozn. zn.   Štart. zn.   Trieda 
1.Jiří KusbachCZ / Holešov
KKB-15OK-2006N2Kombinovaná trieda
2.Roman KřížSGC Martin
VentusB 16,6 WD-6667JETKombinovaná trieda
3.Marek MikulaTrnava
ASW 15OM-5177X1Klubová trieda
4.Tibor NogaSGC Martin
Cirrus STD. 75OM-7472LXKlubová trieda
5.Peter JánoškaNitra
Pegasse 101OM-1100101Klubová trieda
6.Maroš DivokSpišská Nová Ves
Ventus 2cxTOM-73747DKombinovaná trieda
7.Lukáš BenediktZAK Senica
LS-8OM-BSKlubová trieda
8.Jana VepřekováCZ / Dvůr Králové n/L
LS-8OK-0808W8Kombinovaná trieda
9.Igor BerkoSpišská Nová Ves
Std.CirrusOM-4901SAKlubová trieda
10.Martin ŠabľaSpišská Nová Ves
VSO-10OM-650715Klubová trieda
11.Petr PánekCZ / Dvůr Králové n/L
Cirrus Std.OK-7755YUKlubová trieda
12.Bohumil VašekPartizánske
VSO-10OM-2505H6Klubová trieda
13.Juraj SidorHolíč
Astir CS 77D-4802EMKlubová trieda
14.Drahuša DivokováSpišská Nová Ves
Discus CSOM-03713DKlubová trieda
15.Jano DivokSpišská Nová Ves
Ventus C, 17,6OM-3535D3Kombinovaná trieda
16.Jozef KožárMartin
Ls 1fOM-8994MFKlubová trieda
17.Ľubík JAkubčákPoprad
Duo DiscusOM-6969LMKombinovaná trieda
18.Andrej ZelemSGC Martin
Cirrus Std. GOM-1358DCKlubová trieda
19.Vojtech MatulaPartizanske
Nimbus 2 MD-KHKAVMKombinovaná trieda
20.Petr ŠetkaCZ / Plzeň-Letkov
Ventus 2cxMOK-7701RSKombinovaná trieda
21.Peter PokornýNitra
DG800SOM-8255YBKombinovaná trieda
22.Ondrej DupalCZ / GAC Benešov
Ventus 2COK-1122GDKombinovaná trieda
23.Erik MikulášPartizánske
LS-1fD-3128LSKlubová trieda
24.Tomáš Bobok
Gabriela Boboková
PrievidzaDuo Discus XLTOM-8118DUOKombinovaná trieda
25.Jozef HorňákLS Košice
G103 Twin Astir SLOM-71711Klubová trieda
26.Ľubomír VaňoPartizánske
Std. Cirrus 75OY-TXKSZKlubová trieda
27.Braník Jesenský
Štefan Nagy
SGC MartinDuo DiscusOM-2020DXKombinovaná trieda
28.Jiří KupecCZ / Brno
Ventus COK-46117FKombinovaná trieda
29.Jozef KutlákPrievidza
Ventus BOM-1001XLKombinovaná trieda
30.Drahoš SitárPrievidza
Ventus CD-5231DSKombinovaná trieda
31.Martin ŠnircNitra
DG-200 D-6249BMKlubová trieda
32.Tibor ArpášNitra
ASW-15D-2330NKKlubová trieda
33.Ján ČesnekŽilina
VSO-10OM-650514Klubová trieda
34.Martin PickaCZ / Plzeň-Letkov
ASW 19 BD-6722BUKlubová trieda
35.Edmund SchullerLučenec
VSO-10OM-561511Klubová trieda
36.Rado StaňkaHolíč
DG300OM-1980R1Klubová trieda
37.Jana TrešlováCZ / Raná
Ventus 2OK-0007AXKombinovaná trieda
38.Andrej Sedlák
Martin Štorcel
Nitra
Prievidza
DG-1000OM-8800NITKombinovaná trieda
39.Ján HrnčírikTrnava
Cirrus VTC 17,45mOM-2908VKlubová trieda
40.Jan KromkaPoprad
Discus 2ctOM 9696BJKombinovaná trieda
41.Karol BenedikovičAir Sympatia
Std. CirrusOM-2000AMKlubová trieda
42.Roman PetroNitra
Cirrus std.OM-220099Klubová trieda
43.Ján KeherPrievidza
Discus CSOM-9999DRKombinovaná trieda
44.Zuzana HrnčírikováTrnava
Ventus 2OM-3333VIKombinovaná trieda
45.Tibor FratrikSGC Martin
ASG29OM-292970Kombinovaná trieda
46.Stanislav KováčBratislava
DG202OM-8844SJKlubová trieda
47.Filip PecháčNitra
VSO-10OM-4503KOKlubová trieda
48.Samuel PollákNitra
Pegasse C101OM-1725J2Klubová trieda
49.Lubor KuvikAir Sympatia
ASG 29OM-2009LKKombinovaná trieda
50.Eduard KleinNitra
Std.Libelle D-7037TZKlubová trieda
51.aupetgpj aupetgpj
aupetgpj aupetgpj
aupetgpjaupetgpjaupetgpjaupKombinovaná trieda